11 May 2014

Hemen Sohbete Başla Bayan Arkadaş Bul Tanış

Evliçiftle ile internette ücretsiz ve kolay sohbete başlayacağınız bir sohbet odası arıyordunuz. Aza olmadan,kayıt olmadan direk sohbete başlayayım diyordunuz. Lakap adınızı yazın, cinsiyetinizi işaretleyin ve sohbete başlayın. Direk kameralı chat edebilir. Yepyeni arkadaşlıklar yepyeni heyecanlar yaşayabilirsiniz. Konuyu pek uzatmayalım.Sohbete başlayalım.İnternet üstünde kayıt formlarını doldurmaktan hoşlanmayan bir sürü birey meydana geldiğini ihtimal edersiniz.Bunlardan biri de siz iseniz kendinize bir lakap ad bulun ve sohbete giriş yapın.

Görüntülü chat etmeyi öneri etme sebeplerimizin bir bölümünü gerçekci yaklaşımlar ve yakınlaşmalar amaçlı tarif etmiştik. Hemen görüntülü sohbeti  gereken görme sebeplerinden bir ötekisi de berbat  şan sahibi olmamanızdır. Cam açmayan çirkindir, tipsizdir veya alaka çekicidir, gizemlidir benzeri varsayımlarla davranış etmelere gerek olmak bunu övünülecek bi hale çekmek baska bir görüntülü sohbet arkadaşınızı yermekle benzer şeydir.


Görüntülü konuşuyor olmak sizi oluşabilecek düzmece populerlikten ve kamera açanların özgüven ile ilgili eksik olduğunuzu düşünmesinden alıkoyacaktır. Kamera açmayıp görüntülü free chat odalarında olmak lüzumsuz heyecan uyandırmak kişiliğinizi hata tanıtmanıza gerek olabilmektedir . Elbet herkesin kameraniza bakmasını istemeyebilirsiniz.Başlangıçta görüntünüzü ve kamera açan kişiyi muayene fail görevliler haricinde diğer bireyler kameranızı izin talebi yollayıp izniniz dahilinde görebilirler.

Küçük bir uyarımızda yetkili olarak veya konuk olarak, kamerasına baktığınız birey camınıza tıklarsa takdir verin. Bu zonunlu değil şayet en azından ben müsaade etmeyeceğim şayet bakabilirmiyim halinde sözlü izin almadığınız taktirde saygısızlık olarak alınacaktır .

0 yorum:

Yorum Gönder

Kameralı Sohbet Odaları

.