29 May 2013

Ücretsiz Kamerali Chat Keyfini Yaşa

Neredeyse 15 yıla yakın bir zamandır kullanılan fakat ülkemizde henüz 7-8 yıldır bilinen, kameralı sohbet, kameralı chat, artık pekçok sitede entegre bir şekilde kullanılabiliyor. Böylelikle karşınızdakini kameradan görebiliyor ve sesini duyabiliyorsunuz. Bunu çoğumuz biliyoruz ama bilmeyenlerde var elbette. Video chat imkanını artık arkadaşlık siteleri de kullanmaya başladı. Üyeleri bire bir görüştüren, bayan partner ya da erkek arkadaşı, karşınızda canlı bir şekilde görüp güven oldunuzu destekleyen bu sistem, arkadaşlık ve partner sitelerinde çok önemli ve aranır biz özellik haline geldi. Artık site promosyonlarında kameralı chat özelliği özellikle vurgulanarak, üyelerin dikkati çekiliyor.

Öncelikle bayanlarla kameralı chat, ya da evliçiftler ile video chat denilince akla sadece güvenilir birkaç sohbet sitesi geliyor
.

Evliçift ve evli bayanlar ile kameralı chat, ülkemiz erkek kullanıcılarının ve dünyadaki tüm kullanıcıların önem verdiği bir özellik. Bir dostluk sitesi için neredeyse olmassa olmaz diyebileceğimiz bir uygulama. Fakat bazı umut tüccarları birtakım sahte programlarla, bu msn de de yapılıyor.

Şimdilik herkese ücretsiz chat ve kameralı keyifli sohbetler diliyoruz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Kameralı Sohbet Odaları

.