1 Mar 2013

Evli Bayanların Sesli Sohbet Odaları

Sanal ortamda sohbet dostça arkadaşça konuşarak hoş vakit geçirmek evliçiftler chatte sohbet odalarında güzel söyleşilere eşlik etmek istiyorsanız işte size yılın fırsatı diyoruz. Mükemmel dostlukların arkadaşlıkların başlangıç noktası olarak sizlerde güvenli bir ortamda candan bir arkadaş, mühteşem bir dost arıyorsanız bekliyoruz.

Biliyorsunuz ki yazı türü ile olan sohbet bir kişinin günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini online olan okuyucu arkadaşlarına konuşuyormuş gibi anlatım yaptığı yazı türüne sohbet denir. Sohbet çeşitlerinde samimilik, senli benlilik herzaman için söz konusudur.


Sesli sohbet ise internet üzerinde kişilerin birbirleri ile sesli iletişim yöntemlerinden bir tanesidir. Sesli iletişim sadece sesli sohbet odalarında değil ayrıca Msn Mesenger, Skype ve sosyal medaya üzerinde facebook gibi birçok sitelerde sesli sohbet yapabilmektesiniz.

Özellikle uzak mesafeler arasında sesli iletişimin telefonla yapılmasının maliyeti yüksektir; bu görüşmelerin internet üzerinden sesli olarak yapılmasının maliyeti ise düşüktür. Bunlara alternatif olarak günümüzde pek yaygın olan Sesli Chat siteleri de mevcuttur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Kameralı Sohbet Odaları

.