17 Oca 2013

Evliçift Kameralı Sohbet 2013

Evet arkadaşlar araştırmalarıma dayanarak internet ortamında sadece evliçiftlerin buluşacağı sohbet paylaşımları ile genel anlamda dostluk kurabilecekleri bir sohbet sitesi yapmaya karar verdik ve bu sohbet sitesini evliçift arkadaşlara açmış bulunmaktayız.

Yanlış duymadınız sohbet sitesi ve evliçiftlere ve bayanlara özel bir site. Bundan böyle 2013 yıllında en çok ziyaret edilecek siteye sizde adım atmaya hazırmısınız.

Gün gelecek diyeceksiniz biz bu sitenin ilk kurulduğu gün girmiştik ve kimseler yoktu ama şimdi diyeceksiniz ki oooo site resmen uçmuş helal olsun bu siteyi biz evliçift arkadaşlara hazırladığınız için. Şimdi sitemizde 2 yönlü sohbet odalarımız olacaktır. Nasıl mı diyorsunuz hemen?


Sitemizde kameralı chat odaları ile normal sohbet edeilebilecek odalar olmak üzere 2 bölüme ayrılmştır. Kameralı sohbet odalarımızda isteyen kendisine özel oda kurup şifreli bir şekılde evliçift dostlarını davet ederek kimse rahatsız etmeden chat yapma şansına sahipsiniz. Diğeri genel sohbet odaları tümü ile herkeze açık bir odada tüm uyelere görüntülü olarak sohbet edeceklerdir.

Kamaeralı Sohet Odamıza Buradan Giriş Yapabirlsiniz.

1 yorum:

  1. Muhteşem diyebiliriz özellikle Evliçiftlerin kameralı sohbet odalarında sıcak sohbetin keyfi ve hazı için tşkler.

    YanıtlaSil

Kameralı Sohbet Odaları

.